13:22, 10 лютого

Вчителька фізкультури з Маріуполі увійшла у топ-5 кращих вчителів

Такі підсумки всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок". Оксана Онишкевич з Маріуполя працює у школі №56. А поміж цим - встигає проводити фітнес-тренування в одній із секцій М-Спорту. Що цікавого викладачка додала у заняття?

поділитись:
Вчителька фізкультури з Маріуполі увійшла у топ-5 кращих вчителів - фото 1

Оксана Онишкевич викладає фізкультуру вже два десятки років. Каже: усе її життя пов'язане зі спортом.

Вона стала однією з найкращих на конкурсі "Інноваційний урок і урок з елементами фізкультури". Спочатку перемогла на місцевому та обласному етапах відбору. А потім увійшла у топ-5 - по Україні. Свої методи роботи презентувала у Київській гімназії.

"Урок інноваційний, я обрала модуль "гольф". Це був продуманий такий крок, тому що всі модулі вже тяжко вже здивувати чимось таким новим", - каже вчителька.

Інвентар для гольфа дорогий, тож у хід пішло саморобне приладдя, - розказує викладачка. Спочатку - поділилася ідеєю зі своїми учнями.

Пані Оксана наголошує: її головна мета - привчити дітей любити фізкультуру. Викладає вихованцям з 1-го по 11-тий класи.

"Мені дуже подобаються молодші діти, але вони, як і дають енергію, так і її забирають. І хочеться іноді переключитися на дорослих. Щоб уже не гратися, а спілкуватися, як з рівними", - зазначає Оксана Онишкевич.

А поза роботою жінка проводить фітнес-тренування. Клуб відвідують близько сімдесяти людей.

"Детей тоже порядка 30-40 человек. Все эти - и дети, и взрослые - минимум 3-4 раза в неделю посещают наш клуб и, наверное, неплохие результаты, потому что физическое развитие в наше время очень важно", - каже головний спеціаліст M-SPORT Василь Астахов.

На конкурсі пані Оксана посіла третє місце. І вже отримала відзнаку.