19:45, 07.10.2020

Коли закінчиться ремонт плавбасейну «Нептун»

Проєкт реалізують у межах національної програми «Велике будівництво» президента Володимира Зеленського. Його вартість майже 90 мільйонів гривень.

поділитись:
Коли закінчиться ремонт плавбасейну «Нептун» - фото 1

Унікальним та функціональним. Таким стане після оновлення плавбасейн "Нептун" - обіцяють підрядники. Тут розширять чашу, поставлять вежі та трампліни. Це дозволить проводити чемпіонати України зі стрибків у воду. Також додадуть новий простір.

«Триповерхова будівля, сенс цієї будівлі в тому, що там на першому поверсі буде дитячий басейн, на другому поверсі будуть розташовані тренажерний приміщення», - каже начальниця КП "Міське управління капітального будівництва" Галина Шейченко.

Все - з урахуванням побажань містян, додають фахівці.

«Жителі говорили, що я очікую після ремонту басейну піду в спортзал, я хочу в масажний кабінет. Тепер ми робимо комплексне спортивне рішення», - каже заступник міського голови Олександр Кочурін.

Крім того, побудують фонтан та сцену та озеленять прилеглу територію. Будівля з секціями працюватиме через рік, а оновлений басейн запустять наприкінці наступного. Чашу планують зробити енергоефективною.

«Обслуговування його буде коштувати в рази дешевше, не в два-три, а в десятки разів. Такі стандарти світового вимоги», - наголошують фахівці.

Коштує проєкт майже 90 мільйонів гривень.

«Є пряма субвенція з боку держави. Є програма Президента "Розвиток спорту". Володимир Олександрович виділяє окремий напрямок спорт і під нього йде фінансування, воно йде в рамках "Великого будівництва" і за це йому подяка», - сказав міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Після реконструкції басейн буде відповідати олімпійським стандартам.