Комбінат «Азовсталь» отримав імпортні грейфери для навантаження металургійного лому

Планова заміна обладнання. Чим пристрій відрізняється від попередніх аналогів? Та які переваги його використання на виробництві?

На комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест тестують нове обладнання. За допомогою цих грейферів зазвичай завантажують та розвантажують вагони із залізним ломом. Завдяки об'єму у понад пів кубометра, а також покращеній конструкції, імпортні пристрої не лише швидші але й безпечніші.

Вартість одного грейфера - 547 тисяч гривень. Їх придбали у межах планової заміни обладнання. Раніше на підприємстві вже користувалися цими пристроями, і співробітники високо оцінили їхню ефективність.
На комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест постійно закуповують сучасне устаткування аби виробництво відповідало найвищим стандартам безпеки та ефективності.

#Метинвест #ремонт #маріупольські новини

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Кирило Буданов озвучив плани Росії на 2026 рік.
За словами Буданова, Росія має намір анексувати Донбас і Запорізьку область у 2026 році.
"Наступальні дії та 'санітарні' території": Буданов розкрив амбіційні наміри Путіна на 2026 рік.
Теги