18:50, 29 квітня

Комбінат імені Ілліча проводить комплексне оновлення очисних систем

Ефективна та екологічна промисловість. Програма з модернізації добігає кінця відразу на двох об'єктах: аглофабриці та доменній печі № 5.

поділитись:
Комбінат імені Ілліча проводить комплексне оновлення очисних систем - фото 1

На аглофабриці комбінату імені Ілліча Групи Метінвест закінчують заміну очисного обладнання. Роботи в межах масштабного екологічного проєкту розпочали в липні торік. Металурги модернізували наявні системи «Спейк» та встановили нові рукавні фільтри ФРІР-500. Завдяки цьому концентрація пилу в аглогазах значно знизилася.

Загальна вартість реконструкції системи очищення - більше 160 мільйонів доларів. Сьогодні монтаж обладнанням на фінальному етапі. Тривають пусконалагоджувальні роботи. Зокрема, металурги замінили програмне забезпечення та оновили систему управління.

Також на комбінаті імені Ілліча триває модернізація доменної печі № 5. Підрядником виступив "Метінвест-Промсервіс", розпочав роботи на початку квітня та планує закінчити наприкінці місяця.
Водночас із цим триває будівництво сучасної аспіраційної установки. Металурги вже монтують очисне обладнанням. Роботи почали у березні. Підрядник уже завершив монтаж газоходів і димососів. Раніше на ливарному дворі подібної системи не було.

Закінчити роботи металурги планують влітку цього року. Нагадаємо, на Маріупольському металургійному комбінаті імені Ілліча торік завершили один із найбільших екологічних проєктів в історії України - реконструкцію аспіраційної системи аглофабрики. Інвестиції у проєкт становили 160 млн доларів.