11:40, 19 серпня

Комунальники забрали теплолічильник у 2019 році і досі не повернули

Конфлікт на проспекті Нахімова. Три роки без теплолічильника, а в платіжках величезні суми. На "гарячу лінію" нашого телеканалу звернулися мешканці багатоповерхівки. Ще у 2019-му комунальники забрали прилад на повірку й досі не повернули. Чому?

поділитись:
Комунальники забрали теплолічильник у 2019 році і досі не повернули - фото 1

Проспект Нахімова, 60. Три роки тому мешканці будинку віддали комунальникам теплолічильник на повірку.
Жителі згадують, тоді виявилося, що прилад зіпсований і відремонтувати його неможливо. Від тепловиків пенсіонер вимагав пояснень, бо лічильник працював чотири роки. Усі мешканці будинку написали листа до "Тепломережі". Проте кажуть, там він загубився.

Під час опалювального сезону сплачували залежно від квадратури квартир, розповідає пані Ірина. На комірне - ледве вистачало грошей. Цієї зими без лічильника буде важко, впевнена жінка.

«Січень 2700, лютий 2900. Лякають, що на 30% або скільки там вище. А квартири 56 квадратних метрів!», - обурена мешканка будинку Ірина Богомас.

У "Тепломережі" підтвердили, пристрій несправний. Натомість, запропонували встановити безкоштовний лічильник від підприємства.

«Когда мы приехали сами жильцы нас не допустили, ссылаясь на то, что они поделились там на группы и группа многих жильцов говорили о том, что все равно много платят. Давайте мы поставим тепломер, а дальше определимся», - розповів заступник директора ККП "Маріупольтепломережа" Андрій Ласкаржевський.

Тому просять ще раз звернутися до абонентської ділянки і надати дозвіл комунальникам на встановлення теплолічильника.