18:30, 23.11.2020

Конкурс «Комфортний дім» завершився. Що отримали його учасники?

Сучасні поштові скриньки, будівельні матеріали або комплект енергозаощаджувального освітлення. Усе це - за перемогу в конкурсі «Комфортний дім». Зелений Центр Метінвест продовжує допомагати ОСББ реалізовувати бажані проєкти.

поділитись:
Конкурс «Комфортний дім» завершився. Що отримали його учасники? - фото 1

131 одна заявка, три номінації та 21 переможець. У конкурсі "Комфортний дім" ОСББ змагалися за можливість отримати фінансування від «Зеленого центру Метінвест» на ремонт під'їздів, нові поштові скриньки або енергозберігальне освітлення.

«Дізналася, що є конкурс, і подала заявочку. У підсумки ми його виграли. Вони були - у кого дверці не відкривався, хто ключ втратив, і ось так відкривала. А коли побачили ось ці ось шухлядки, взагалі зраділи. Ось з ремонту, напевно, найбільше сподобалися скриньки», - розповіла голова ОСББ Любов Карнєєва.

Учасники вже придбали необхідні матеріали та почали реалізацію своїх проєктів. Також вирішили збільшити кількість переможців.

«Велика кількість бажаючих - це були заявки на поштові скриньки, потім будівельні матеріали та енергозберігаючі комплекти освітлення. Справа в тому, що багато будинків, які вже 3 роки, 4, як створили свої ОСББ. В першу чергу, що вони роблять? Вони займаються економією і замінюють лампочки на енергозберігаюче обладнання», - зазначила координаторка ГС "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Ті, хто не встиг взяти участь у конкурсі "Кофмортний дім" від Зеленого центру Метінвест, зможуть це зробити вже наступного року.