10:51, 27.08.2020

Конкурс «Рінат Ахметов. Сила допомоги однієї людини» завершено. Починаємо голосування!

Конкурс малюнків серед дітей, які отримували допомогу за програмами та проєктами Фонду Ріната Ахметова, завершено!

поділитись:
Конкурс «Рінат Ахметов. Сила допомоги однієї людини» завершено. Починаємо голосування! - фото 1

Свої роботи на тему «Рінат Ахметов. Сила допомоги однієї людини» надіслали 78 хлопчиків і дівчаток з усієї країни. Найбільшу активність виявили діти Донбасу, але серед учасників є юні художники з Харкова та Дніпра. Крім індивідуальних робіт, на конкурс були надіслані малюнки, над якими працювали цілі родини. Так зробили дочки й синочки Людмили Гридіної. Жінка виховує відразу десятьох – у неї дитячий будинок сімейного типу.

– Майже всі брали участь. Кожен намалював окремий фрагмент, а потім ми їх з'єднали в одну картину. В результаті вийшла велика робота про те, що сила – в родині, що в родині жити здорово. Ще одна ідея в тому, що коли хочеш зробити когось щасливим, все в твоїх руках! – пояснює Людмила Гридіна.

Маша Духно з Луганської області працювала над своїм малюнком самостійно. Вона зобразила Руку допомоги. Для неї такою рукою стала підтримка Фонду Ріната Ахметова в рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Реабілітація поранених дітей». У листопаді 2014 року село Тошківка, де живе сім'я дівчинки, потрапило під обстріл. Батько Маші загинув, а сама дитина була важко поранена і пережила клінічну смерть.

Конкурс «Рінат Ахметов. Сила допомоги однієї людини» завершено. Починаємо голосування! - фото 25237

 

Лікарі не вірили в щасливий результат, але через три тижні дівчинка повернулася до життя. Паралізованою залишилася ліва ручка, рухливість якої допомагали відновлювати реабілітологи проєкту.

Мілана Абдурашитова з Маріуполя намалювала символ миру – голуба. Їй ледь виповнилося три роки, коли мікрорайон Східний, де жила дівчинка, потрапив під сильний обстріл. Мілана вижила завдяки мамі, яка закрила доньку собою і врятувала її ціною свого життя.

Конкурс «Рінат Ахметов. Сила допомоги однієї людини» завершено. Починаємо голосування! - фото 25236

 

У малюнках, надісланих на конкурс «Рінат Ахметов. Сила допомоги однієї людини», є все: пережитий біль, переможений страх, любов, надія і вдячність. Переможців вибрати неймовірно складно, тому що всі діти старалися, вклали в свої картини серце і душу. На першому етапі голосувати за роботи учасників будуть пiдписники сторінки Фонду Ріната Ахметова у Facebook. Щоб віддати свій голос, потрібно пройти за посиланням і поставити «лайки» малюнкам, що подобаються особисто вам (вони розміщені в коментарях).

Конкурс «Рінат Ахметов. Сила допомоги однієї людини» завершено. Починаємо голосування! - фото 25238

 

Найпопулярніші малюнки у фіналі постануть на суд журі в складі представників та експертів Фонду, а також відомої художниці Даші Скорубської-Кандинської, нащадка знаменитого Василя Кандинського. Трохи пізніше Дар'я проведе для переможців конкурсу майстер-клас в онлайн-форматі, під час якого спільно з дітьми розробить макет власної поштової марки Фонду. Це буде картина, яка збере в собі образи, придумані авторами найкращих малюнків. Переможцям також дістануться цінні призи: смартфон, планшет, екшн-камера та набори юного художника.