Контрафактний алкоголь вартістю 900 тисяч гривень вилучили в Маріуполі

Алкоголь виготовляли в сумнівних умовах і реалізовували в торговельних мережах Маріуполя.

В рамках досудового розслідування було проведено 13 обшуків. У мережах роздрібної торгівлі та складських приміщеннях правоохоронці виявили та вилучили понад 4 тис літрів спиртовмісної продукції в пластикових ємностях і скляних пляшках з ознаками підробки, а також обладнання для його виготовлення. Вартість товару оцінили майже в 900 000 грн.

 

Зараз встановлюються всі обставини злочинної діяльності і коло осіб, причетних до реалізації контрафакту. Призначено ряд експертиз. Досудове розслідування триває, - повідомляє пресслужба прокуратури в Донецькій області.

#Маріуполь #алкоголь #підробка

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Навіть не один відсоток: яку частину території України захопила за рік "всесильна" армія Росії?
Податкова служба оголосила про план проведення більше 4 тисяч перевірок підприємств у 2026 році: хто і коли може очікувати на перевірки? ІНФОГРАФІКА
Податкова служба має намір здійснити більш ніж 4,5 тисячі перевірок підприємств - дані від Опендатабот.
Теги