16:58, 24.06.2020

Майбутні лікарі навчатимуться на надсучасному обладнанні

У інституті біології і медицини Київського національного університету Шевченка відкрили першу в Україні лабораторію симуляційного тренінгу.

поділитись:
Майбутні лікарі навчатимуться на надсучасному обладнанні - фото 1

Студенти-медики вчитимуться на манекенах, що максимально відтворюють функціонування людського організму. На анатомічних тренажерах - практикуватимуться накладати шви, робити внутрішньовенні та внутрішньо-м'язові ін'єкції, брати пункції спинного мозку та приймати ускладнені пологи.

Гроші на лабораторію виділив Фонд Бориса Колеснікова. Університетові Шевченка допомагає не вперше – у лютому подарували майбутнім ескулапам техніку, завдяки якій будову і властивості людських органів можна вивчати, ніби перебуваючи всередині них.

"Це унікальні речі, я щасливий, що вони є у практиці підготовки наших студентів", - зазначив ректор київського національного університету імені Т. Шевченка Леонід Губерський.
Майбутні лікарі навчатимуться на надсучасному обладнанні - фото 20655

 

"Це дуже важливо сьогодні в умовах коли йде світова битва за молодь, за молоді кадри і безумовно ми все розуміємо цінність професії медика. Тому відкриття на базі університету ці лабораторії дозволять готувати кваліфіковані кадри. У студентів-медиків буде унікальна можливість практикувати навички до роботи з пацієнтами та в майбутньому це дозволить виростити гідні кадри і ми хочемо домогтися що б ці кадри залишалися працювати в Україні", - зазначила директорка фонду Бориса Колеснікова Софія Мудрик.