19:21, 22.05.2020

Маріуполь готується до відкриття дитячих садків

Дозвіл є - залишилося створити умови. Наступного тижня дошкільні установи Маріуполя підготують до виходу з карантину.

поділитись:
Маріуполь готується до відкриття дитячих садків - фото 1

За попередньою інформацією садки можуть відкрити в Маріуполі 1 червня, розповів заступник міського голови Олександр Кочурін.

Перелік умов, необхідних для відкриття садочків місто вже отримало. Одна з головних умов - потрібно взяти довідку від лікаря про те, що дитина здорова.

"Ми докладемо всіх зусиль, щоб отримати цю довідку батьки змогли якомога швидше. Спільно з департаментом охорони здоров'я організуємо роботу, щоб батьки без стовпотворіння в медустановах могли отримати довідку", - зазначив Олександр Кочурін.

Крім того, місто має закупити для кожного дошкільного закладу засоби індивідуального захисту: маски і рукавички для персоналу, дезінфектори, одноразові рушники для дітей і безконтактні термометри.

"У нас буде організований температурний контроль вранці, при приході в дошкільний заклад, протягом дня і ввечері", - акцентував Олександр Кочурін.

Також необхідно відпрацювати з персоналом новий регламент роботи - як приймати діток, як організувати виховний процес, безконтактні види ігор для дітей, а також забезпечити мінімальний перетин між групами.

І остання умова - в дитячі садки необхідно закупити продукти, на це знадобиться 3-4 дні.

Олександр Кочурін зазначив, що всі умови повинні виконати до кінця травня і вже з 1 червня дошкільні установи відновлять свою роботу.