21:41, 22.05.2020

Маріупольский телеканал "Сигма" відзначив свій день народження

Телеканалу "Сигма" - 28 років. З цієї нагоди організували святковий конкурс. Десятьох переможців, які перші правильно відповіли на запитання, запросили на екскурсію.

поділитись:
Маріупольский телеканал "Сигма" відзначив свій день народження - фото 1

До студії гостей запрошує старший телеоператор Віктор Дєдов. Розповідаємо - про найцікавіше! Про світло та тіні, про ліхтарі та камери. А ще - все про диктора: як правильно сісти, куди дивитися та як говорити.

"Я чую, що вони говорять дуже швидко. Дивляться у камеру", - каже школяр Михайло Гожик.

Проте працювати диктором - це дуже відповідальна справа, вважає медсестра дитячої реанімації Ганна Растягаєва.

"Напевно, в кадрі - ні. А ось в бухгалтерії, напевно, попрацювала би. Тому що в мені помер математик. Обожнюю працювати з цифрами, паперами. І, напевно, я б дуже хорошим була у вас бухгалтером", - розповідає медсестра дитячої реанімації Ганна Растягаєва.

А ще, обов'язково, знайомство з журналістами та ньюз-румом. Трошки про те, як правильно начитувати текст. Чому не можна давати подіям власну оцінку та як зробити найрейтинговіший сюжет.

"Ні, це не моя стихія. Але я схиляюся перед цією працею, тому що в нашому житті знайти сюжет і знайти доброзичливих людей, які згодні розповісти про свою проблему або радості, - не кожен хоче витягнути це назовні", - розповідає фахівець навчального відділу ПДТУ Інна Коваленко.

Якби працював на телебаченні, то тільки - оператором. Адже ця робота - для активних хлопців. Зізнався після екскурсії охоронець Олександр Саганов.

"Творча робота представлялася, багато людей, багато інформації і багато подій. В ритмі життя все відбувається. Все це висвітлити потрібно, людям донести", - відзначив охоронець Олександр Саганов.

А ще до телевражень кожен із переможців нашого святкового конкурсу отримав призи: парасольки, рюкзаки, термокружки, блокноти, книги та павербанки.