15:30, 19 серпня

Маріупольці активно збирають дітей у школу

Вдома чи за партами? До нового навчального року - два тижні. Школи до прийому учнів вже готові. А ось батьки переймаються: чи не будуть заняття знову дистанційними?

поділитись:
Маріупольці активно збирають дітей у школу - фото 1

Одяг, взуття, рюкзак та канцелярія. І це ще не увесь перелік того, що потрібно купити до 1-го вересня. Проте, батьки не розгубилися: не дивлячись на чутки про ймовірне дистанційне навчання, все одно збирають дітей до школи.

Син Яни перейшов до восьмого класу. До старту навчального року два тижні, тож час купувати все необхідне. Жінка вважає, цьогоріч школярі все ж таки сядуть за парти. Проте це ненадовго.

«В нашій школі лінійка буває тільки для випускників, 1 і 4 класів. На жаль, 7 і 8 класи на певні уроки інші. Я думаю, що лінійки будуть в будь-якому випадку і початок вересня ми відходимо в школу, а далі, напевно, все-таки буде карантин», - впевнена жителька міста.

Тетяна на ринок прийшла за портфелем для наймолодшого сина.

«Ми плануємо купити за 800, а є і по 2,000 і дорожче. У мене троє дітей, троє школярів, тому я вже нічого не боюся», - каже мама майбутнього першокласника Тетяна.

Олена продає одяг для школярів. В асортименті: блузи, спідниці, штани та кофти. Каже, цьогоріч попит на такий товар зменшився.

«Взагалі, від 200 гривень блузки з коротким рукавом. Ну і з довгим - 220, 250. Найнижчі ціни. Це пов'язано з пандемією, люди не впевнені, що підуть в школу».

Тож, чи пролунає перший дзвоник на шкільному подвір'ї?

«На сьогоднішній день Донецька область знаходиться у зеленій зоні, тому з 1 вересня освітній процес розпочнеться у звичайному режимі з дотриманням усіх карантинних обмежень», - запевнила головна спеціалістка департаменту освіти Тетяна Крутолевич.

Якщо ж у місті буде чергова хвиля захворюваності на коронавірус, діти повернуться до дистанційної освіти.