19:15, 06 квітня

Маріупольці просять повернути маршрут №110

На сайті електронних петицій з'явилася пропозиція щодо повернення 110 маршруту. Містяни стверджують, даний напрям необхідний для транспортного сполучення 17-18 мікрорайонів та залізничного вокзалу.

поділитись:
Маріупольці просять повернути маршрут №110 - фото 1

17 мікрорайон. Кінцева зупинка. Місцеві жителі розповідають, інколи доводиться чекати транспорт довго, особливо, коли необхідно дістатися залізничного вокзалу.

«Можна сказати, що важкувато, нічого не ходить. Тільки можна швидко доїхати до міста. Чудово вони ходили, 112 був, 110, маршрутки дуже добре ходили, ми були всі задоволені, а зараз важкувато виїхати», - каже жителька Маріуполя Інна.

Прохання відновити 110 автобус містяни висловили й на сайті електронних петицій. Нині звернення набрало 102 підписи із 250 необхідних. Під час посилення карантину 110 маршрут - припинив перевезення. Утім на заміну вийшов комунальний тролейбус №11, який також курсує з 17-18 мікрорайонів до залізничного вокзалу. У департаменті транспорту нас запевнили, що цей напрямок посилили декількома маршрутами.

«Тролейбус №3 йде з 23 мікрорайону, маршрут №5 йде по Купріна, йде від Порт сіті, і маршрут №11 йде з 17 мікрорайону. Але вони практично дублюються, сходяться на 1000 дрібниць і далі продовжують свій рух. В цілому, пасажиропотік відповідає кількості транспорту, який на цих маршрутах є і якість на порядок вище», - зазначив директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.

Тролейбус №11 у годину пік відправляється кожні пів години.