13:25, 01 жовтня

Як малюку адаптуватися у садочку?

Перший раз до дитячого садочка. Без сліз малечі та нервів батьків. Із усмішкою та у доброму гуморі. І це - можливо, стверджують психологи. Головне - дещо заздалегідь правильно готуватися до цієї події.

поділитись:
Як малюку адаптуватися у садочку? - фото 1


Новий режим. Нове оточення. Хтось із малюків із радістю біжить до поки що незнайомих друзів, а для деяких перший похід до дитячого садочка - великий стрес.

«Кожна мати повинна розуміти, що дитина кожна - це індивідуальність і все залежить від фізичного стану, психологічного стану дитини, тому адаптації бувають різні і нам необхідно запастись, перш за все, терпінням», - каже завідувачка садочка "Червона гвоздика" Оксана Шурдова.

Що може вплинути на адаптацію та як краще підготувати малечу?

«Если ребенок на грудном вскармливании, то нужно порекомендовать маме отлучить его от груди. Если ребенок сосет пустышку - нужно понимать, что пустышка, которая будет в детском саду, ее тоже будут сосать, трогать многие дети. Если ребенок не умеет ходить на горшок, да это все не проблема, то все можно, но все эти тонкости - они просто усугубят саму адаптацию», - каже психолог Валентина Вікторова.

Тож, до садочка - із задоволенням. Правильна підготовка та позитивний настрій батьків допоможуть дитині легше звикнути до нових змін у житті, радять фахівці.

Подробиці у відео: