11:20, 01 жовтня

Маріупольці вирішують, як саме виглядатиме центральне узбережжя

Функціональність та безбар'єрність. Голосування триватиме до 3 жовтня. До фіналу конкурсу вийшли дві українські компанії та одна італійська.

поділитись:
Маріупольці вирішують, як саме виглядатиме центральне узбережжя - фото 1


Усього - 13 заявок. Проте у фіналі - тільки три компанії. Це українські AIMMта SBM Studio і Principioattivo з Італії. Саме їхні проєкти пройшли технічний та експертний відбори, тож тепер вирішальне слово за журі та маріупольцями. Заступник міського голови Олександр Кочурін каже: починати завжди варто саме з ідеї.

«Оскільки проєкт є досить великим, ми за планом в цьому році вже завершимо конкурс та сформуємо технічне завдання на проєктування. На 2022 рік ми проєктуємо повністю, з тим, щоб у 2023 планувати реалізацію цього проєкту», - каже заступник міського голови.

Усі інфраструктурні проєкти, які втілює місто, покликані на те, аби зберегти найголовніший ресурс, а саме - людей, переконаний міський голова Вадим Бойченко.

«Ключове - це молодь, це молоді люди. Навіть ми, знаєте, може бути, це зараз звучить дуже високо, може хтось сказати, навіть пишномовно, але, насправді, ми дивимося на місто Маріуполь вже в 2030 рік і дивимося очима майбутніх батьків і не народжених ще дітей. А що вони повинні знайти в 2030-м, а може в 2035-му році тут, в місті Маріуполі», - каже міський голова Вадим Бойченко.

Конкурс завершиться вже у неділю. Тож, на сайті міжнародного архітектурного конкурсу "Береги моря" ви також можете долучитися до голосування.

Думки містян у відео: