21:30, 05.05.2020

Маріупольці знайшли альтернативу громадському транспорту

На роботу - на велосипеді чи роликах. Аби убезпечити себе від коронавірусу деякі маріупольці замість комунального транспорту обрали спорт на колесах. Чи зручно? Та чому психологи радять не уникати фізичних навантажень саме в період карантину.

поділитись:
Маріупольці знайшли альтернативу громадському транспорту - фото 1

 

Олексій добирається роботи електровелосипедом. Який, до речі, зібрав ще взимку самостійно. Пішки не дійде - далеко. А так доїжджає швидше ніж автобусом.

«Десь годину я добираюся, а на велосипеді - півгодини. Без зупинок, на свіжому повітрі. Заряджаю вдома, їду на роботу - там ставлю на зарядку - в кінці зміни зняв, поставив - поїхав далі. Труднощі бувають - пробив колесо. Це головна хвороба така для велосипедиста», - каже Олексій Селищев.

Ярослав - теж дістається роботи на ровері. Каже: головне бути уважним на дорозі та знати правила дорожнього руху. Бо навіть 15 хвилин на проїжджій частині - ризик.

«Труднощі є, коли їду по Набережній. Коли немає велодоріжки. Ни розмітки, нічого практично. І небезпечно, так як автомобілісти можуть просто підрізати», - каже велосипедист.

Психологи певні - дорога на роботу велосипедом може не лише замінити тренування, а ще й покращити настрій.

«Якщо ми сідаємо на велосипед, на ролики, на ковзани не знаю у кого що є. Це допомагає нам розвиватися. Наше тіло має розуміти, що ми його любимо, і ми про нього піклуємося. І таким чином ми показуємо, що, переключившись з одного виду діяльності на інший, ввернувшісь до тих проблем, які є - ми зможемо їх вирішити більш успішно», - каже психолог Наталя Москвіна.

Та після поїздки варто не лише мити руки, а ще й дезінфікувати кермо свого транспортного засобу.