20:20, 25.08.2020

Маріупольців вчать як правильно сортувати сміття, а потім його вигідно продавати

Зберегти природу, зменшити кількість полігонів та навчитися правильно користуватися вторсировиною. Саме така мета учасників конкурсу "Екодвір" громадської спілки Метінвест. Цими вихідними містяни слухали правила сортування сміття та продажу відходів.

поділитись:
Маріупольців вчать як правильно сортувати сміття, а потім його вигідно продавати - фото 1

У конкурсі "Екодвір" від "Зеленого центру Метінвест" берут участь 67 ОСББ. На першому етапі мешканці будинку вже отримали від міста баки для сортування. Голова одного з таких об'єднань Тарас Тарасенко закликає долучатися всіх, адже це не тільки чистота, а ще й прибуток.

«Менше забруднюємо навколишнє середовище, а для міста - чистіше стає. Нам - просто прибуток, а, вступивши в ОСББ, ці гроші йдуть нам на реалізацію наших проектів».

Ті ОСББ, яким вдалося заохотити до навчання велику кількість мешканців, отримають сертифікати для підвищення комфорту. Оберуть 6 кращих об’єднань.

«Навчать своїх сусідів, проведуть заходи, після цього розмістять фотографії про виконану роботу на Фейсбуці. Потрібно дбати про навколишнє середовище, потрібно думати про майбутнє, про наших дітей. Наш полігон заповнений практично на 91%. Якщо кожен житель вкладе свій невеликий внесок в сортування сміття, то відходів стане менше», - зазначила Наталя Фтіц менеджерка проєктів громадської спілки "Зелений Центр Метінвест".

Нагороджуватимуть призерів 19 вересня на міському екологічному фестивалі "ГрінФест".