Маріупольцям необхідно терміново змінити постачальника газу

Вже наступного місяця тариф абонентів "Нафтогазу" може зрости у п'ять разів. Чому жителі прострочили оформлення документів та які ціни виставили інші постачальники?

Знайти маріупольців, які й досі не звернулися до нового постачальника, важко, розповідає пані Галина. Бо такі люди, здебільшого, із міста поїхали. Жінка очолює асоціацію ОСББ.

Проте є інші причини. До жінки звертаються жителі неприватизованих квартир або ж житла, в якому немає власника. Таке буває, коли господар помер, а новий - ще не отримав спадок. Ці маріупольці також не можуть укласти договір з компанією постачальника газу.

У Маріуполі таких користувачів близько тридцяти тисяч. І з липня вони отримують послугу "Постачальника останньої надії" "Нафтогаз України". Нову компанію ці абоненти мали обрати до першого вересня.

А ось у "Нафтогазі " для абонентів, які не уклали договір, тарифи надто високі, наголошує Михайло Когут. У жовтні вони платитимуть 16 гривень за кубометр газу.

Тому міськрада пропонує жителям скоріше вирішити проблемні питання. Укласти договір можна не тільки з маріупольськими компаніями. На вибір у користувачів більше півсотні постачальників. Подати заяву-приєднання можна через інтернет.

#Маріуполь #маріупольські новини #газ

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Куди рухатися далі: думка експерта щодо можливого виводу ЗСУ з Покровська.
Противник зруйнував кілька позицій Збройних Сил України: військовий поділився подробицями боїв поблизу Гуляйполя.
Ворог розпочав використання безпілотних літальних апаратів, які працюють на основі оптоволокна та здатні долати відстань до 50 км, повідомив Федоров.
Теги