13:35, 23 жовтня

Маріупольцям необхідно терміново змінити постачальника газу

Вже наступного місяця тариф абонентів "Нафтогазу" може зрости у п'ять разів. Чому жителі прострочили оформлення документів та які ціни виставили інші постачальники?

поділитись:
Маріупольцям необхідно терміново змінити постачальника газу - фото 1

Знайти маріупольців, які й досі не звернулися до нового постачальника, важко, розповідає пані Галина. Бо такі люди, здебільшого, із міста поїхали. Жінка очолює асоціацію ОСББ.

Проте є інші причини. До жінки звертаються жителі неприватизованих квартир або ж житла, в якому немає власника. Таке буває, коли господар помер, а новий - ще не отримав спадок. Ці маріупольці також не можуть укласти договір з компанією постачальника газу.

У Маріуполі таких користувачів близько тридцяти тисяч. І з липня вони отримують послугу "Постачальника останньої надії" "Нафтогаз України". Нову компанію ці абоненти мали обрати до першого вересня.

А ось у "Нафтогазі " для абонентів, які не уклали договір, тарифи надто високі, наголошує Михайло Когут. У жовтні вони платитимуть 16 гривень за кубометр газу.

Тому міськрада пропонує жителям скоріше вирішити проблемні питання. Укласти договір можна не тільки з маріупольськими компаніями. На вибір у користувачів більше півсотні постачальників. Подати заяву-приєднання можна через інтернет.