17:05, 08 вересня

Маріупольцям розкажуть про IT-професії і яку роботу пропонують в цій сфері

19 вересня в Маріуполі пройде масштабний фестиваль OpenAir IT Festival. Його організовує Beetroot Academy за підтримки департаменту інформаційних технологій міської ради.

поділитись:
Маріупольцям розкажуть про IT-професії і яку роботу пропонують в цій сфері - фото 1

Як повідомляє сайт міської ради, експозона буде працювати в Театральному сквері. Початок о 10:00. Відвідувачам розкажуть про IT-професії, програмах стажування, курсах та інші можливостях отримати якісну IT-освіту. Під час воркшопів можна буде спробувати себе в різних IT-галузях, щоб зрозуміти, що подобається найбільше.

Маріуполь - місто нових можливостей. У сучасному світі інформаційні технології входять в кожну сферу діяльності, зокрема, і в міську раду. Одним з напрямків нової стратегії розвитку міста стане інформаційний сектор. IT-технології будуть одним з ключових блоків розвитку економіки міста. Таким чином, ми створюємо нові можливості як для молоді, так і розвитку Маріуполя, - підкреслив заступник міського голови Сергій Орлов.

Крім того, 18 вересня відбудеться всеукраїнська конференція MRPL IT. На ній поділяться досвідом експерти IT-галузі з різних міст України. Вони розкажуть з чого почати професійний шлях і який вибрати напрямок.