21:45, 19.05.2020

Startup Гогольfest у період карантину частково пройде в інтернеті

"Дегустація книжок", "Ромео зустрів Юлію" та цифровий спектакль "Смута". Запланована театральна частина фестивалю Startup Гогольfest у період карантину відбувається в інтернеті. Що, коли та де можна подивитися?

поділитись:
Startup Гогольfest у період карантину частково пройде в інтернеті - фото 1

Наступне таке включення відбудеться вже цієї неділі, 24 травня, о 15:30.

«Люди з усього світу Маючи гаджет, Маючи програму Zoom можуть зайти, зареєструватися на сайт alambari.org, заповнити анкету. Отримаємо сценарій дуже простого сюжету у себе вдома. І ми це стимемо і монтуємо теж онлайн», - розповідає куратор театральної програми, організатор "Startup ГогольFest" Андрій Палатний.

"Дегустація книжок" - це онлайн-трансляція, в якій актори читають свої улюблені твори. Участь у таких інтернет-показах уже взяли дівчата з гурту Dakh Daughters. Подивитися та послухати цифрові дегустації можна на сторінці Startup Гогольfest у фейсбуці щовівторка та щоп'ятниці о 20:00.

«За аналогією - це як вино. Ти трохи спробував, сподобалася, а не сподобалося, ще спробував і потім прочитав всю книгу. Є актори, які читають, але читають не просто, а це вже театралізовані. Обрано локації, ясний текст і є гра», - зазначає Андрій Палатний.

А вже у четвер, 21 травня, о 20:20 маріупольці зможуть подивитися німецько-українську цифрову виставу "Ромео зустрів Юлію". Актори з Дортмунду гратимуть сім'ю Монтеккі, Маріуполь - сімью Капулетті. В онлайн-спектаклі візьмуть участь 20 акторів.

«Тут буде врахована не тільки художня складова, та не тільки сюжет за мотивами Шекспіра, але також тут буде і документальна частина. Тут ми побачимо і побут хлопців, тому що кожен у себе вдома це знімав, ми побачимо сімейні традиції», - каже директор народного театру "Театроманія" Антон Тельбізов.

Також у цей четвер відбудеться наступна серія цифрового спектаклю "Смута".