11:31, 27.05.2021

Стартап ГогольFest повертається до Маріуполя!

Впродовж трьох днів на фестивалі відбудеться низка подій театральної, візуальної, музичної та освітньої програм. Крім того, організатори обіцяють просто приголомшити глядачів гранд-подією "Дорога додому".

поділитись:
Стартап ГогольFest повертається до Маріуполя! - фото 1

Театральна, музична, освітня, візуальна та кіно програми. Цьогоріч на Стартап ГогольFest можна не тільки подивитися на творчість митців, а й побачити як вони створюють картини та інсталяції. Одна з локацій - декілька вагонів біля яхт-клубу Азовсталь. В них розташують арт резиденцію, в якій творитимуть художниці та художники з різних міст України.

Фестиваль планують відкрити унікальною виставою "Дорога додому" на трасі Маріуполь - Донецьк, поблизу Волновахи. В проєкті будуть задіяні гурт DakhaBrakha та маріупольські актори.

А ось у межах театральної програми в "Готелі Континенталь" покажуть цілу низку вистав. Зокрема, україно-швейцарську "The Sensmaker" і на тему творчості й життя Лесі Українки та Василя Стуса.

Планується й нічна музична програма - на території яхт-клубу. Фестиваль стартує вже цієї п'ятниці й триватиме три дні. Вхід на заходи можливий лише за умов дотримання карантинних обмежень.