12:35, 16 липня

Маріупольська команда повернулася з Чемпіонату України з греблі

Які результати отримали "Косатки"? Та що планує робити далі?

поділитись:
Маріупольська команда повернулася з Чемпіонату України з греблі - фото 1

"Косатки" - це одна з найсильніших жіночих команд з греблі. Нещодавно вони повернулися з Києва, де брали участь у Чемпіонаті України. Торік дівчата прийшли другими, та цього року посіли четверте місце. Проте засмутилися не дуже.

«От бронзы нас отделяла команда международных мастеров спорта олимпийского резерва. Получается, это киевская команда, которая обогнала нас всего лишь на одну секунду, поэтому... ну, нам было почётно проиграть таким мэтрам гребли», - каже представниця команди "Косатки" Марія Нетребенко.

Тренуватися дівчата починають у квітні або травні та завершують аж у жовтні. Олена займається греблею вже три роки. Каже, виходять в море за будь-яких обставин, бо для них це не просто спорт, а пристрасть. До того ж, 22 серпня стартує регата.

Тренерка "Косаток" Юлія Лустова розповідає, у цьому спорті ще з дитинства. І хоч всі команди як одна велика родина, залюбки діляться між собою навичками й досвідом, здорова конкуренція все одно є. Та зараз вони всі разом працюють над тим, аби гребля приваблювала якомога більше молоді.

Для того, аби почати займатися, достатньо прийти до станції та знайти собі команду. Можна також привезти із собою вже сформовану групу та просто обрати інструктора.