11:15, 04.06.2021

Від "Зеленого центру Метінвест" стартував новий проєкт "Допомога кожному"

Ігрові та спортивні майданчики, комплекти сучасного освітлення, проведення толок та екологічних фестивалів. Перші переможці корисні подарунки вже отримали.

поділитись:
Від "Зеленого центру Метінвест" стартував новий проєкт "Допомога кожному" - фото 1

Центральний район. Проспект Металургів, 83. Сьогодні мешканці цього будинку отримали подарунки. У межах проєкту "Допомога кожному" від Зеленого центру Метінвест ОСББ виграло комплекти енергозаощаджувального освітлення.

У проєкті "Допомога кожному" взяти участь можуть всі охочі. Кількість заявок - одна на місяць.
Благоустрій прибудинкових територій та будинків, відкритого простору та громадських будівель. Про можливості проєкту розповідає координаторка громадської спілки "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

«В рамках цього проекту представники ОСББ, або ж інші юридичні особи можуть отримати будівельні матеріали для ремонту вхідної групи: вхід в під'їзд, перший поверх до ліфта. Крім того, це ремонт сходових прольотів. Крім цього, це ремонт для дитячих майданчиків».

Окрім заявки необхідно надати опис того, що планується змінити, кошторис та список ініціативних мешканців. Розмір особистого вкладу - 30% від вартості проєкту. Усі заявки "Зелений центр Метінвест" розглядатиме щомісяця.