19:17, 05 квітня

Маріупольські кікбоксери вибороли призові місця на змаганнях в Одесі

Шість медалей та перемога на Чемпіонаті України з кікбоксингу серед дорослих. Маріупольські спортсмени - Уляна Міщенко, Михайло Будика і Володимир Орлов вибороли призові місця в Одесі.

поділитись:
Маріупольські кікбоксери вибороли призові місця на змаганнях в Одесі - фото 1

У спортивній залі - відпрацьовує майстерність із кікбоксингу. А на роботі - захищає маріупольців. Михайло Будика - патрульний поліцейський. У спорті - з 15 років. Попри щільний графік, хлопцю вдається поєднувати тренування та роботу. На Чемпіонаті України з кікбоксингу серед дорослих, який відбувався в Одесі, Михайло посів друге місце та два третіх.

Нагороди за друге та третє місця отримав й Володимир Орлов. Говорить, конкуренція на Чемпіонаті була дуже високою. Проте маріупольські спортсмени виступили з максимальною віддачою.

А ось Уляна Міщенко виборола перемогу. Професійним спортом дівчина займається вже більше 15 років. Зал називає другим домом. Зізнається, бій був нелегким, тому перемога - цілком заслужена. Після впевненої перемоги на Чемпіонаті України вихованка Руслана Осипова готуватиметься до Чемпіонату світу.

Також спортсмени школи "Лідер" привезли не тільки медалі, а ще й завоювали перше командне місце.