18:45, 13 січня

Маріупольські педагоги готові впроваджувати нові методи викладання

Все, аби зацікавити учнів. Бінарні уроки, експерименти на сучасному обладнанні та практика прямо на виробництві. Як правильно це зробити, їх навчать у проєкті Steam-Сamp від Фонду розвитку Маріуполя спільно з Українською академією лідерства та за підтримки Групи Метінвест.

поділитись:
Маріупольські педагоги готові впроваджувати нові методи викладання - фото 1

Прийом заявок на участь в програмі триває до 20 січня.

Математика іноземною мовою. Чотири роки Світлана Поліщук займається інтеграцією цієї дисципліни в уроки німецької. Разом із колегою пройшли навчання від німецького культурного центру і розробили бінарне заняття. Такі заняття проводять у маріупольському міському ліцеї. Учителька планує продовжити викладати математику з іншими науками. Для цього подала заявку на участь в освітній програмі Steam-Сamp від Групи Метінвест. Розповідає, деякі учні ставляться до вивчення її предмету легковажно, тому хоче довести, що ця дисципліна необхідна всім.

«Розвиватися в напрямку фізики, хімії, біології, більш таких точних наук. Показати їм як раз, що математика - вона скрізь і де б вони не були, чим би вони не займалися, яку б вони не обрали професію, вони скрізь стикнуться з математикою, її законами», - каже викладачка математики Світлана Поліщук.

Розвиватися хоче і пан Володимир. Уже дванадцять років він викладає фізику в центрі професійно-технічної освіти. На своїх уроках використовує сучасні прилади. Чоловік розповідає, аби зацікавати учнів фізикою, робить акцент на практичні заняття. Щоб бути хорошим учителем, необхідно і самому вчитися. Тому на сайті Фонду розвитку Маріуполя також зареєструвався на участь у проєкті від Групи Метінвест. А потім написав мотиваційне есе. Тепер чекає, коли розпочнуться тематичні модулі. Володимир каже, розвиватиметься заради своїх учнів.

«Їм більше наочнення потрібно, потрібні більше телекомунікаційні системи, їм треба розвиватися і рости далі. Теорії взагалі кругом багато, практики ще недостатньо», - наголошує викладач фізики Володимир Сосунов.

У проєкті братимуть участь викладачі з математики, фізики, хімії та інформатики. Навчатимуться 7 місяців. Усього організатори планують залучити близько 300 педагогів з Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу.