20:30, 26.08.2020

Маріупольских школярів готують до нового навчального року

Дотримуватися дистанції, частіше мити руки, чхати в лікоть і мати про собі дезінфектор. Маріупольских школярів готують до нового навчального року, який стартує під час адаптивного карантину.

поділитись:
Маріупольских школярів готують до нового навчального року - фото 1

Педагоги і медики зустрічаються з батьками, аби розповісти про роботу закладів і нагадати правила, які можуть зберегти здоров'я. Проведення акції "Підготуємося до школи" ініціювала Партія Блок Вадима Бойченка.

Зустріч провели на Лівобережжі. Медики та педагоги консультують школярів та їхніх батьків - як правильно поводитися в умовах пандемії. Пані Галина мати школярки. Про заходи в школах під час адаптивного карантину знає і підтримує. Бо сама - медик і вчить свою доньку берегти здоров'я.

«Маска - це першочергове, дистанцію дотримуватися і особисту гігієну рук. Те, що і було, з чого ми починали ці півроку, так і продовжуємо», - каже мати школярки.

Надія перейшла в шостий клас. Змінам у навчанні навіть рада, бо пандемія не відступає.

«Заходи такі необхідні, щоб коронавірус пішов. Щоб ми могли жити спокійно і не боятися нічого. Мені це ніякого дискомфорту не доставить», – розповідає школярка Надія Пащенко.

Уроки скоротять, відкриють декілька входів у заклади і обов'язково - мірятимуть температуру. Фахівці, яких об'єднує Блок Вадима Бойченка, розповіли про ефективність роботи в період епідемії.

«Завдяки партії Блок Вадима Бойченко і за його безпосередньої участі, природно, безпрецедентні умови були створені в місті Маріуполі по профілактиці недопущення цієї хвороби в нашому місті. У нас кількість хворих невелика, при чому кількість хворих приблизно дорівнює кількості тих, хто одужав», - розповів депутат міської ради Володимир Жигиль.

Учасники акції "Підготуємося до школи", яку ініціювала Партія Блок Вадима Бойченка, закликають містян відповідально ставитися до виконання рекомендацій лікарів.

Зокрема, освітяни розповіли, 1 вересня урочисті лінійки в закладах скасували. Однак Маріуполь і надалі залишається в зеленій зоні, отже 40 тисяч школярів зможуть своєчасно сісти за парти.