21:18, 11.08.2020

Маріупольський депутат Кирило Папакіца подав до суду позов на рішення про заборону виборів

Помічник народного депутата Вадима Новинського просить суд визнати протиправною постанову ЦВК №161 про скасування виборів в Донбасі.

поділитись:
Маріупольський депутат Кирило Папакіца подав до суду позов на рішення про заборону виборів - фото 1

Нагадаємо, минулого тижня ЦВК вирішила, що місцеві вибори неможливо провести на території 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області. У список увійшла і Сартанські ОТГ.

Маріупольський депутат Кирило Папакіца подав до суду позов на рішення про заборону виборів - фото 23989

 

«У цих громадах відбулися вибори Президента і Верховної Ради в 2014, і в 2019 році, відбулися вибори до місцевих рад у 2015 році. Сьогодні ці громади живуть, працюють школи, дитячі садки, медичні установи. Все говорить про те, що ці громади живуть мирним життям в безпеці. Ці люди готові ставати на шлях подальшої децентралізації і розвивати свої громади. Вони хочуть проголосувати за стійкий мир на їх територіях», - каже депутат.

Також варто відзначити, що 10 серпня група народних депутатів, в числі яких представники Маріуполя Сергій Магера та Вадим Новінський, зареєстрували «Проект Закону про забезпечення проведення перших виборів депутатів окремих сільських, селищних, міських рад Донецької і Луганської областей та відповідних сільських, селищних, міських глав 25 жовтня 2020 року».

Документ №3976 поданий на розгляд до Верховної Ради. У свою чергу жителі Сартанські ОТГ направили звернення до Президента України, ЦВК і Донецької облдержадміністрації дати їм можливість проголосувати.