19:14, 29 вересня

Маріупольський пірс перетворили на сучасний простір для відпочинку

Для містян на оновленому пірсі облаштували оглядовий майданчик та фудкорти. Це - спільний проєкт муніципалітету та Групи Метінвест.

поділитись:
Маріупольський пірс перетворили на сучасний простір для відпочинку - фото 1

Зранку людей небагато. Відпочивають родинами, фотографуються, вигулюють собак. Більшість містян п'є каву і просто насолоджується морськими хвилями.

Милувалася морем і Людмила. Жінка приїхала з Запоріжжя до друзів у гості. Каже, вражена дизайном і комфортом пірса. Та й взагалі у захваті від місцевих зон відпочинку.

«Мені, звичайно, дуже подобаються парки, возили друзі по парках. У нас таких парків немає, чесно. У нас є порт, пляжі, але такого, щоб вихід на море, немає. Це бомба, добре все, я не знаю, що можна ще додати і лавочки є, і для сміття є, щоб не смітили люди. Все є».

Оксана на новому пірсі вперше. Запевняє, оновлення чудове. Усюди краса, тож хочеться таку ж реконструкцію пляжу та нові розваги.

«Щоб поставили навіси і пісок почистили, щоб кафе було і можна було кави попити. І прогулянки хочеться на яхтах. Дуже подобається все красиво, оновлено, дуже приємно гуляти і фотографуватися, вже зробила пару знімків, все дуже добре», - каже відпочивальниця.

Не просто прогулянка, це - емоції та релакс, говорить маріупольчанка Зінаїда.

«Дуже подобається. Сучасний європейський дизайн, зовсім інше відчуття, настрій, всі негативні емоції відпадають, відразу з'являються позитивні. Не дивлячись, що сьогодні така погода, ну кайф».

Реконструкція пірса - спільний проєкт міськради та комбінатів Групи Метінвест. Металурги надали будівельні матеріали: дошки, арматуру, електроди, бетон. Працівники "Метінвест-Промсервісу" демонтували старе покриття, потім облаштували нову пішохідну зону. Аби відпочинок маріупольців був комфортний та безпечний.