Маріупольський транспорт проходить дезінфекцію три рази на день

Міський транспорт Маріуполя проходить посилену дезінфекцію. Обробляють машини тричі на день.

Як повідомляє пресслужба Маріупольської міськради, працівники дезінфікують транспорт і в нічний час. Вдень автобуси, тролейбуси і трамваї обробляють на кінцевих зупинках.

Використовуються спеціальні дезінфікційні засоби, які безпечні для пасажирів і узгоджені з Держспоживслужбою. Перед виходом на лінію транспорт проходить повноцінну обробку. Протягом дня працівники підприємства обробляють поручні, сидіння і скло машин.

#Коронавірус #комунальний транспорт #Дезинфекция

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російські війська завдали удару по шахтоуправлінню ДТЕК у Дніпропетровській області: один працівник загинув, а п'ятеро отримали поранення.
Російські війська завдали удару по шахтоуправлінню ДТЕК, що призвело до серйозних пошкоджень -- Delo.ua
У Харківській області безпілотник здійснив напад на дрезину Укрзалізниці, яка проводила ремонтні роботи.
Теги