21:09, 22.05.2020

Маріупольським лікарням передали обладнання та засоби особистого захисту для медиків

Благодійний фонд Вадима Новинського передав допомогу маріупольським лікарям для боротьби з коронавірусом.

поділитись:
Маріупольським лікарням передали обладнання та засоби особистого захисту для медиків - фото 1

Сьогодні лікарня швидкої медичної допомоги отримала від благодійного фонду Вадима Новинського два апарати штучної вентиляції легенів та майже по дві тисячі захисних костюмів, щитків та бахіл. За місяць таких індивідуальних засобів захисту лікарі витрачають близько чьотирьохсот.

Маріупольським лікарням передали обладнання та засоби особистого захисту для медиків - фото 17836

 

Завдяки необхідному обладнанню та засобам захисту сьогодні в Маріуполі одужало понад 60 відсотків хворих на COVID-19, розповідають медики.

"Карантинні заходи дали свій ефект, ми не увійшли різко в епідемію, у нас немає в стаціонарах ні одного летального випадку, у нас усі хворі одужують, завдяки нашим співробітникам", - відзначив директор лікарні швидкої медичної допомоги Сергій Орлеанський.

Раніше маріупольські медики вже отримали від Вадима Новинського 2 апарати штучної вентиляції легенів.

"Хочу вас запевнити, що ми продовжуємо стежити уважно за ситуацією в місті, постійно контактуємо з міською владою і в разі виникнення непередбачених ситуацій ми готові оперативно реагувати", - заявив директор філіалу компанії "Смарт-Холдінг" Олександр Трубачов.

Також працює лабораторія 4-ї лікарні, каже мер міста Вадим Бойченко.

"Кожен день 13 аналізів ми робимо, вже більше 300 сумарно виробили, відповідно ПЛР досліджень. Є і негативні, на жаль є і позитивні. Але ключове, що ми можемо оперативно сьогодні приймати рішення", - прокоментував Бойченко.

А ще медики 4, 9 та лікарні швидкої допомоги за боротьбу з коронавірусом отримають близько тридцяти мільйонів гривень від Національної служби здоров'я України, повідомив мер.