16:44, 11 лютого

Медикам МТМО пообіцяли виплатити борги по зарплаті

Через проблему з договорами між Маріупольським територіальним медичним об'єднанням "Здоров'я дитини та жінки" та НСЗУ виникли затримки по зарплаті.

поділитись:
Медикам МТМО пообіцяли виплатити борги по зарплаті - фото 1

У департаменті охорони здоров'я розповіли, що працівники ще не отримали гроші за січень. Виникли проблеми із договорами з Національною службою здоров'я України, тож кошти від держави ще не надійшли. Нині угоду вже уклали. Гроші перерахують на картки співробітників, як тільки буде фінансування від НСЗУ.

«Заработная плата за декабрь в полном объеме была выплачена. Но, к сожалению, тарифы, которые в 2022-м году опубликовало НСЗУ не позволяют нам осуществить полное финансирование», - зазначила Людмила Михайленко, медична директорка МТМО "Здоров'я дитини та жінки".

 

«Сейчас мы ведем переговоры, то есть направлены письма и в МОЗ, и в НСЗУ с тем, чтобы увеличить финансирование МТМО "Здоровья женщины и ребенка". Поскольку на сегодня заработная плата рассчитана по новым тарифам, составляет 9 миллионов гривен в месяц. Плановое финансирование от НСЗУ, согласно подписанным договорам, составляет 6 млн гривен», - розповів директор департаменту охорони здоров'я Андрій Ремпель.