09:25, 26.08.2020

Міністерство освіти опублікувало повний список правил для роботи шкіл під час карантину

Дистанційне навчання буде лише в регіонах, які потрапили до "червоної" зони.

поділитись:
Міністерство освіти опублікувало повний список правил для роботи шкіл під час карантину - фото 1

Для працівників навчальних закладів - щоденний температурний скринінг. Крім того, всі вони мають бути забезпечені керівництвом закладу засобами захисту у розрахунку 1 маска на 3 години роботи.

Кожен заклад освіти повинен розробити маршрути руху для учнів, аби уникнути скупчення та мінімізувати їх пересування по аудиторіям. Бажано за кожним класом закріпити окремий кабінет. А за можливості забезпечити проведення окремих занять на відкритому повітрі.

Основним засобом гігієни рук у школах є мило. Використовувати антисептик рекомендовано в разі, якщо доступ до проточної води та мила обмежений.

Особливий порядок розробляється і на період харчування учнів. З головного - дистанція між столами повинна бути не менше 1,5 метри, а за столом має сидіти не більше 4 осіб.

До закладу освіти забороняється допуск батьків, окрім випадків, якщо у дитини є інвалідність. Входити у приміщення навчального закладу всі повинні у масках. Проте під час пересування по закладу використання масок не обов’язкове. Учням 1-4 класів можна і приходити і пересуватися без масок.
В регіонах, які відносяться до "помаранчевого" рівня епіднебезпеки вчителям рекомендовано під час роботи використовувати щитки.

Якщо у класі дитина захворіла на коронавірус - всім його учням потрібно пройти 14-денну самоізоляцію.
Детально ознайомитися з інструкцією для шкіл можна на сайті Міністерства освіти.