10:15, 11.11.2020

Міністр охорони здоров'я розповів, які операції дозволені під час карантину

Нагадаємо, з початку цього тижня Україна перейшла на другий етап реагування на поширення Covid-19. У медустановах країни готуються додаткові ліжка для пацієнтів у важкому стані. Всі планові госпіталізації та операції були заборонені. Але є винятки.

поділитись:
Міністр охорони здоров'я розповів, які операції дозволені під час карантину - фото 1

Сьогодні на онлайн брифінгу міністр охорони здоров'я підтвердив, що в країні діють обмеження на планові операції. Однак до таких не належать життєвоважливі хіррургічні втручання і тому вони будуть проводитися й надалі:

"Надання медичної допомоги в наслідок ускладнення перебігу вагітності та пологів; надання меддопомоги вагітним/ роділлям/ породіллям/ новонародженим; надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров'я пацієнтам з онкологією; надання палеотивної медичної допомоги у стаціонарних умовах; надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров'я національного рівня, що надають високоспеціалізовану допомогу, за умови дотримання відповідних карантинних норм ( наприклад "Ахмадит" та інші інститути); проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо в наслідок їх перенесення і відтермінування існує значний ризик для життя або здоров'я людини", - роз'яснив Максим Степанов.

Мова у забороні йшла на такі операції, перенесення яких не вплине на здоров'я людини, акцентував міністр.

Нагадаємо, сьогодні в країні коронавірус підтвердився ще у 10 611 українців.