14:12, 16 березня

Міносвіти радить школярам і студентам перейти на дистанційку

Рекомендації стосуються регіонів, які у «жовтій» та «помаранчевій» зоні. А це майже вся Україна, крім чотирьох областей «червоної» зони та окупованих територій.

поділитись:
Міносвіти радить школярам і студентам перейти на дистанційку - фото 1

Такі рекомендації МОН та МОЗ дають школам і вищим навчальним закладам через зростання кількості хворих на коронавірус.

Рекомендовано переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

"Передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби", - зазначив Сергій Шкарлет.

Напередодні міністр освіти Сергій Шкарлет рекомендував продовжити канікули у школах у разі погіршення епідеміологічної ситуації з коронавірусом. Враховуючи те, що рекомендації були опубліковані нещодавно, у Маріуполі ще не визначили, чи переводити дітей на дистанційну освіту. Поки навчання у місті проходить у звичайному режимі.

Наразі для закладів освіти забороняється:

- відвідувати заклади освіти здобувачами, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів та персоналу закладу;

- проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

На території регіонів, для яких встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти незалежно від форми власності, крім відвідування дітьми закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.