19:14, 12.06.2020

Як у маріупольських школах проводжають випускників?

Сукня проти антисептика. Попри карантин маріупольські випускники отримують документи про освіту. Урочисті церемонії школи проводять вранці, на свіжому повітрі та з дотриманням правил.

поділитись:
Як у маріупольських школах проводжають випускників? - фото 1

 

Сьогодні випускний відсвяткували й дев'ятикласники 66 школи. На подвір'ї вони зібралися з батьками. Аби отримати свідоцтво про освіту - стоять у черзі.

Як у маріупольських школах проводжають випускників? - фото 19774

 

На вручення запрошують по одному. Школярі заходять у масках, дезінфікують руки. Вероніка Мирошниченко зізнається, мріяла про більш яскраве святкування. З усіма однокласниками, у вечірній сукні, в затишному кафе. Проте не засмучується.

«Так я залишаюсь, це в мене не останній випускний, тому в 11 класі, я думаю, що все буде. Кожен день для мене з моїми однокласниками це дуже весело, бо я думаю, що в них є щось особливе», - каже Вероніка.

Залишається у школі й Анастасія Стеценко. Проте вже планує шлях до майбутньої професії.

«Мені дуже подобається малювати, тож в майбутньому я планую стати дизайнером інтер'єру. Або зв'язати своє життя з IT-технологіями. Тому планую поїхати до Києва», - розповідає випускниця.

Дев'ятикласники кажуть, вони - дуже дружні та завжди підтримують один Одного. Допомагають на уроках, разом - і на перервах. І навіть за межами шкільного двору.

«Наприклад, подорож до Форест-парку, ми згадуємо до сих пір. Яскраві емоції, як фотографувалися, як брали участь в конкурсах різних, естафети були з фізкультури. Тобто вибирали декількох людей, але була й група підтримки», - каже випускниця Ганна Рягузова.

Проте деякі школярі все ж планують вступати до технікумів, розповідають вчителі. Тож у школі постаралися, аби церемонія вручення свідоцтв була яскравою.

«Хотілось дітям зробити приємне. Вони нарядилися, зробили зачіски. Їм приємно, коли їх вчителі зустрічають, коли все дуже гарно. Не так сумно прощатися зі школою, особливо деяким. Це мій третій випуск, але перший, яких я взяла з 5 класу і по 9 довела, тому для мене це особливий випуск», - розповідає класна керівниця Вікторія Подколзіна.

Після урочистостей - спільне фото. З веселими Усмішками та гарним настроєм.