18:05, 08.05.2020

Міносвіти внесло зміни до вступної кампанії 2020

Міністерство науки про утворення України змінило терміни подачі документів до ВНЗ

поділитись:
Міносвіти внесло зміни до вступної кампанії 2020 - фото 1

В першу чергу змінилися терміни проведення вступної кампанії у 2020 році. Дати зрушили на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації, повідомляють в МОН.

Так, для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів почнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 по 22 серпня (для вступників за результатами ЗНО), і до 16 серпня для вступників, складати вступні іспити у ВНЗ.

Творчі конкурси та вступні іспити на бюджет будуть проводитися з 1 по 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет буде відбуватися не пізніше 27 серпня, а подача абітурієнтами документів для зарахування - до вечора 31 серпня.

Крім того, абітурієнти зможуть подати оригінали документів поштою (і в зв'язку з цим до 5 днів збільшений інтервал між останнім днем ​​подачі документів і виданням самого наказу про зарахування). Передбачено також, що можна буде надіслати сканкопію необхідних документів по електронній пошті, наклавши на них кваліфіковану електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання.

Внесено зміни і для бакалаврів з Магістрами.

Міносвіти внесло зміни до вступної кампанії 2020 - фото 16269
Міносвіти внесло зміни до вступної кампанії 2020 - фото 16270
Читайте також: