10:40, 03 вересня

Міська влада закріпила план майбутніх реконструкцій ОСББ у меморандумі

"Затишний двір", ремонт під'їздів та термомодернізація - кожному дому. У Маріуполі міська влада продовжує співпрацювати з ОСББ. Документ із мером підписали жителі будинку і на вулиці Амурській.

поділитись:
Міська влада закріпила план майбутніх реконструкцій ОСББ у меморандумі - фото 1

Приморський район, вулиця Амурська. Жителі багатоповерхівки утворили ОСББ 5 років тому. Кажуть - за цей час змінилося чимало. Замінили вікна, оновили каналізацію, облаштували подвір'я. Тепер є де розважатися і дітям.

Аби і далі поліпшувати умови, голова ОСББ підписала меморандум про співпрацю з мером. Так, документ гарантує підтримку муніципалітету ще на 5 років.

Саме ініціативним маріупольцям вдасться зробити свої будинки і подвір'я комфортними та сучасними, впевнений міський голова Вадим Бойченко.

«Ви приймаєте рішення: дах робимо або не робимо, що перше, а що вторинне. Ви визначаєте. І ключове, що ми даємо гроші і можливості. А ви вже ці можливості, як і я, міський голова, по-різному можна використовувати», - зазначив Вадим Бойченко.

Нині у Маріуполі вже майже дві тисячі ОСББ. За п'ять років у програму їхньої підтримки з міського бюджету інвестували понад мільярд гривень.