18:50, 25 серпня

На День Незалежності в Маріуполі відкрили низку соціальних об’єктів

На Лівобережжі після капітальних ремонтів відкрили дитячий садок, реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю та концертну залу у Міському Палаці культури.

поділитись:
На День Незалежності в Маріуполі відкрили низку соціальних об’єктів - фото 1

Бульвар Меотиди, 20-А. Саме тут розташований Лівобережний реабілітаційний центр. За рік по допомогу сюди звертаються понад сто родин.

Кабінет психолога - у спокійних тонах, а коридори - в яскравих відтінках. Із нововведень - сучасний спортивний зал. З'явилася у центрі й спеціальна кімната для розвитку дитини.

Усе це - задля розширення можливостей для фізичної та психологічної реабілітації дітей, зазначає голова Донецької облдержадміністрації.

«Перший центр і фактично оновлений, реконструйований, сучасний. Враження... Він є функціональним, він є вкрай необхідним, при цьому із застосуванням, я б сказав, оптимальною кількістю грошових коштів, завдяки саме допомозі Європейського інвестиційного банку і маріупольському міському голові», - наголосив Павло Кириленко.

Маріуполь приєднався до ініціативи Олени Зеленської «Без бар'єрів», акцентує міський голова. Це сприяє створенню рівних можливостей для всіх груп населення.

«Це програма сьогодні, яка як генеральна лінія патронується дружиною Президента України Оленою Зеленської. І ми як місто Маріуполь говорили, що такі ось центри ми з Павлом Олександровичем створимо тут, в особливому місті Маріуполь, тому що тут є особлива потреба, тому що є велика кількість людей, які не просто чекають, а кричать: "Допоможіть нам, будь ласка , створіть умови"», - зазначив міський голова Вадим Бойченко.

На Лівобережжі привели до ладу й дитячий садок "Дивосвіт". Будові - 70. І такого ремонту вона ще не бачила. Тут - усе нове: від фасадів і покрівлі до ігрових кімнат та спалень. Та головне: у заклад завезли купу іграшок, від яких малеча - у захваті. У дворі - майданчики та сучасні альтанки. Також тут висадили десятки дерев і квітів.

Садочок реконструювали за підтримки програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". На черзі - ще декілька дошкільних закладів.

«У нас на завершуються стадіях сад 106, який ми теж хочемо презентувати по його відкриттю. І у нас також ведуться роботи в саду 110 і 114. Всього у нас вже по об'єктах освіти - 6 об'єктів», - розповів заступник міського голови Олександр Кочурін.

Також у День Незалежності презентували оновлену концертну залу у Міському Палаці культури.