На Донеччині будуть проводити операції з трансплантації органів

Уряд розширив перелік медичних закладів-учасників пілотного проєкту з трансплантації, про це повідомляє пресслужба МОЗ.

До пілотного проєкту долучилося дев'ять медзакладів з Києва, Львова, Харкова, Херсона, Луцька та Краматорська. Це, на думку урядовців, дозволить збільшити кількість операцій з трансплантації органів від посмертного донора.

Як зазначають у МОЗ, реалізація постанови дозволить:
- збільшити кількість та якість послуг з трансплантації від посмертного донора та надати допомогу більшій кількості українців, які потребують такого лікування;
- покращити взаємодію між центрами трансплантації та лікарнями, які є базами вилучення органів;
- запровадити моніторинг результатів за допомогою електронної системи охорони здоров'я.

Вже уклали понад 39 договорів про медичне обслуговування населення. Це, підкреслюють у МОЗ, дозволяє виконувати операції з трансплантації коштом державного бюджету абсолютно безоплатно для пацієнта.

#Донецька область #Краматорськ #трансплантація

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російські війська зайняли стратегічні висоти в Покровську та Мирнограді - Деталі | Експрес онлайн
П'ять областей залишилися без електропостачання внаслідок обстрілів з боку Росії, повідомляє "Укренерго".
У п'яти регіонах України спостерігаються відключення електроенергії через атаки з боку Російської Федерації, тоді як у трьох інших причинаю є негода.
Теги