На Донеччині рятувальники дістали пса, який впав у триметровий колодязь

Пригода трапилася у неділю в Добропіллі. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Донецькій області.

У неділю диспетчер Служби порятунку отримав повідомлення про те, що у Добропіллі у відкритий колодязь впав пес та не може самостійно вибратись.

Рятувальники 19 державного пожежно-рятувального загону, по прибуттю до місця події, встановили драбину-палицю, спустились у колодязь глибиною 3 м та за допомогою власних сил вилучили чотирилапого на поверхню, йдеться в повідомленні.

Рятувальники пса відпустили.

#Донецька область #собака #ДСНС #порятунок

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Атака на Дніпро: фахівці енергетичного сектору активно займаються відновленням електропостачання для мешканців міста.
Збірна України вийшла на поле в матчі проти Канади, одягнувши кітель колишнього гравця "синьо-жовтих", який зник безвісти під час війни.
Війська Росії завдали удару по Дніпропетровській області: постраждав дитячий садок, є загиблий.
Теги