У Маріуполі двоє правоохоронців погоріли на хабарі

Колишнім слідчому та поліцейському загрожує до 10 років за ґратами

Досудовим розслідуванням встановлено, що у січні 2021 року слідчий СУ разом із колишнім працівником Мар’їнського відділення поліції Волноваського ГУ НП вимагали у мешканця Вугледару 140 тисяч гривень. За ці гроші вони обіцяли не притягувати чоловіка до кримінальної відповідальності за скоєння ним ДТП.

Під час одержання хабаря у Маріуполі зловмисників викрили та затримали.

 

Досудове розслідування наразі завершене. Обвинувальний акт скеровано до суду. Максимальне покарання, яке світить чоловікам - до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, повідомляє прес-служба прокуратури.

#Маріуполь #Поліція #Хабар

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги