15:35, 24 вересня

На Донеччині інфікуються ковідом переважно невакциновані

Кількість хворих на COVID-19 у Донецькій області кожного дня зростає майже на сто осіб, про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

поділитись:
На Донеччині інфікуються ковідом переважно невакциновані - фото 1

Про те, що кількість хворих збільшується повідомив директор департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Володимир Колесник.

За цей тиждень майже на сто осіб кожного дня зростає кількість хворих. Вся країна перейшла у «жовту» зону через те, що зростають темпи госпіталізації. На 23 вересня на ранок у нас темпи росту госпіталізації склали 71%. Станом на 23 вересня в області вже зайнято 33,1% ліжок з киснем, - сказав Володимир Колесник.

Він зазначив: 22 вересня на Донеччині був рекордний день з вакцинації проти COVID-19 – 7 646 осіб отримали щеплення. Втім, область не виконує плани з вакцинації.

Найкращі показники з вакцинації демонструють Криворізька та Селидівська громади, найнижчі показники – Соледарська громада та Авдіївська військово-цивільна адміністрація

Майже всі госпіталізовані із COVID-19 на Донеччині - невакциновані.

Вакцинація є вкрай необхідною. Коли розпочалась пандемія, ми мали величезні проблеми. І як зараз ми будемо проходити третю хвилю, залежить саме від вакцинації, - наголосив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

Нагадаємо, в Україні хочуть ввести окрему кримінальну статтю за підробку ковід-сертифікатів.