19:04, 06.05.2020

На Донеччині від коронавірусу вилікувалися троє медиків

Сьогодні одужали троє медпрацівників, хворих коронавірусом. Це медсестра з Маріуполя, і двоє лікарів з Бахмута.

поділитись:
На Донеччині від коронавірусу вилікувалися троє медиків - фото 1

Про це сьогодні, 6 травня, повідомив на брифінгу заступник департаменту охорони здоров'я Донецької ОДА Олександр Педенко.

"За результатами вчорашніх досліджень, троє хворих COVID-19 отримали по другому негативному ПЛР-дослідженню, і сьогодні вони вже виписані з діагнозом "здоровий". Всі троє - це медичні працівники. Двоє з Бахмута і медична сестра з Маріуполя", - розповів Педенко .

Як повідомила заступник міського голови Ксенія Сухова, станом на 6 травня в Маріуполі зареєстровано 58 підтверджених випадків COVID-19. З них 9 пацієнтів вже одужали, і 1 летальний випадок.

"На лікуванні перебувають 64 людини. З них 50 з підтвердженим COVID-19, 14 з підозрою на коронавірус. В інфекційне відділення ЛШМД госпіталізовано 12 пацієнтів. З них 9 з підтвердженою коронавірусною інфекцією і 3 з підозрою. Стан хворих - середньої тяжкості, динаміка позитивна", - повідомила Ксенія Сухова.

За її словами, на амбулаторному лікуванні перебувають 52 людини, з них 41 з підтвердженим діагнозом і 11 - з підозрою. У всіх пацієнтів хвороба протікає в легкій формі.

Як писав сайт телеканалу "Сигма" раніше, у Маріуполі підтвердилися три нові випадки захворювання коронавірусом. Всі пацієнти - медики обласної лікарні інтенсивного лікування.