13:40, 24 вересня

На комбінаті ім. Ілліча триває будівництво сучасної повітророзподільної установки

Масштабний українсько-французький проєкт вартістю понад 78 мільйонів доларів! На комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест триває будівництво сучасної повітророзподільної установки. Задля чого вона потрібна виробництву і як вплине на потужності?

поділитись:
На комбінаті ім. Ілліча триває будівництво сучасної повітророзподільної установки - фото 1

Половину - зроблено. З обладнання від французької компанії Air Liquid на комбінаті імені Ілліча триває будівництво сучасного комплексу, який буде поставляти кисень та азот для конверторного та доменного цехів. Об'єкт складатиметься зі станції газифікації, сховища для рідкого газу, випаровувала та двох насосів.
Потужність обладнання має скласти 25 тисяч кубометрів газоподібного кисню на годину.

«Он в себе сочетает возможности производства кислорода как газообразного, низкого и высокого давления, также он может производить и жидкий кислород, который в дальнейшем будет подаваться в специальное криогенное хранилище», - розповідає керівник проєктів "Метінвест Інжиніринг" Андрій Бочков.

Автоматизована установка дозволить знизити енерговитрати до 20%.
Нагадаємо, у запуску проєкту брали участь: Президент України Володимир Зеленський, послиня Франції в Україні Ізабель Дюмон, мер Маріуполя Вадим Бойченко, генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков та французькі колеги.