12:15, 11.08.2020

На КПВВ хочуть відкрити сервісні центри

На контрольних-пунктах в’їзду-виїзду у Донецькій області можуть незабаром з’явитися сервісні центри.

поділитись:
На КПВВ хочуть відкрити сервісні центри - фото 1

Сервісні центри будуть об’єднувати у собі відділення АТ «Ощадбанк», Центр надання адміністративних послуг, аптечний та фельдшерський пункти й відділення пошти. Про це йшлося на нараді з питань функціонування КПВВ, яка проходила у Донецькій облдержадміністрації.

Найближчим часом на деяких КПВВ мають з’явитись мобільні центри надання адміністративних послуг. Інтерес до створення сервісних центрів проявили міжнародні організації, які готові оплатити будівництво приміщень центрів. Передбачається, що центри матимуть модульну конструкцію та будуть відповідати окремим потребам кожного КПВВ області, - сказала директор департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Оксана Головко.

Заступник очільника облдержадміністрації Вадим Філашкін зауважив, що створення сервісних центрів потребує обговорення.

Перш за все, ми маємо провести консультації з Держприкордонслужбою щодо безпекових питань. Також гострим залишається питання виділення земель під будівництво центрів, визначення інженерно-технічних потреб центрів, переліку послуг та інших адміністративних питань. До вирішення цих питань мають долучитись представники райдержадміністрацій, і готовий план робіт має затвердити очільник області, - зазначив він.

За словами Вадима Філашкіна, заклади мають максимально відповідати потребам жителів тимчасово непідконтрольних територій, особливо людей з інвалідністю.