15:47, 19.08.2020

На Маріупольських меткомбінатах замайоріли прапори України

Символ ідентичності та єдності народу. До Дня державного прапора України та Дня Незалежності трудові колективи металургійних підприємств Групи Метінвест почали прикрашати маріупольських промислових гігантів національною символікою.

поділитись:
На Маріупольських меткомбінатах замайоріли прапори України - фото 1

Перші жовто-блакитні стяги з'явилися над доменними печами та виробничими майданчиками комбінатів імені "Ілліча" та "Азовсталь". Зараз вони майорять над більшістю цехів та адміністративних будівель. Ці свята уособлюють бажання всього народу жити самостійно та свідомо, вважають металурги. Додають, підняті над комбінатами символи показують, що металурги за мир та згуртованість. Та допомагають будувати успішну та незалежну країну.

"Підняті активами Групи Метінвест прапори України на всіх підприємствах нашої країни - символ сили і єдності нашого народу. Ми показуємо всім, що Маріуполь - це Україна і працюючи разом на благо нашої країни ми можемо домогтися багато чого і досягти всього, чого ми хочемо", - розповів представник молодіжної організації ММКІ Дмитро Астахов.