19:25, 10 вересня

На Мелекине будують нову трасу

На дорогу витратять понад 160 мільйонів гривень. Проєкт будівництва нової мелекинської траси реалізують за програмою Президента України Володимира Зеленського

поділитись:
На Мелекине будують нову трасу - фото 1

Коли водіям чекати відкриття об'їзного шляху та як пересуваються зараз?

На аварійній ділянці траси Маріуполь-Урзуф, біля Мелекиного, частина дороги осунулась, асфальт стирчить шматками, посередині - виросли кущі. Пересуватися такою дорогою - небезпечно для життя, запевняють люди. Багато років і місцеві і туристи скаржилися на її стан.

Та нині, замість аварійної ділянки, будують нову. Довжиною майже в 4 кілометри. Поки готують ґрунт, потім пересуватимуть комунікації. Уже незабаром їздити буде комфортно, безпечно та економно, запевняють чиновники. Наголошують, відремонтувати стару дорогу не зможуть, адже та все одно руйнується ґрунтовими водами.

"Сільська рада заявив про ці процеси зсувних ще в 12 році, і з цього часу велася підготовча паперова робота, яка займає дуже багато часу і сил. Але ця дорога обласного підпорядкування, тому сільська рада не має права вкладати туди гроші", - розповідає секретар Мелекинської селищної ради Михайло Федоткін.

Дорогу прокладають за програмою Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Цьогоріч на підготовчі роботи держбюджет виділив 41 мільйон гривень.

"Загальна сума проекту становить 162 млн. У наступному році буде починатися капітальне будівництво цієї ділянки. Дорожнє полотно буде укладатися. Повна будівництво має завершитися в 21 році", - голова Мангушської райдержадмістрації Наталія Букрєєва