19:15, 12 березня

На металургійному комбінаті "Азовсталь" виконали замовлення з жорсткими вимогами

На металургійному комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест виконали замовлення з жорсткими вимогами єгипетського трубного заводу. Металеві листи вже через місяць доставили клієнту.

поділитись:
На металургійному комбінаті "Азовсталь" виконали замовлення з жорсткими вимогами - фото 1

Єдине підприємство в Україні, яке взмозі виробляти продукцію на рівні з Німеччиною та Японією.

Єгипетська компанія замовила у комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест 1900 тонн листового прокату з підвищеними міцностівластивостями. Хоча з цими клієнтами металурги співпрацюють не вперше, цього разу вимоги до продукції були нові й дещо жорсткіші.

Аби виконати замовлення, фахівці технологічного управління опрацювали хімічний склад сталі. Спочатку протестували нову технологію прокатки листів. А потім стали до виробництва. І вже 5 березня матеріал взяли в роботу в Єгипті. На комбінаті запевняють, клієнти продукцією задоволені. Металурги готові і далі працювати за такими критеріями.

«Цей метал був прийнятий нашими контролерами, був прийнятий сторонніми організаціями. З огляду на те, що ми отримали задовільний результат, ми згодні працювати, і тільки "за" те, щоб нам видавали замовлення з такими ж вимогами», - розповів начальник технологічного бюро товстолистового цеху комбінату "Азовсталь" Сергій Очеретін.

Усього з минулого року з комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест до Єгипту відвантажили майже 10 тисяч тонн металу.