На сьогодні немає підстав скасовувати ЗНО−2020, — Степанов

Міністерство охорони здоров'я до 20 червня вирішить, чи проводити зовнішнє незалежне оцінювання в цьому році. На сьогодні критерії зростання захворюваності COVID-19 дозволяють це зробити.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Ми визначили чітких два критерії, які будуть застосовуватися на національному рівні. Вони усі пов'язані з різким зростанням захворюваності. Будемо визначатися, десь на 19-20 червня будемо дивитися на ці критерії. Сьогодні ці критерії повністю дозволяють провести зовнішнє незалежне оцінювання", - сказав Степанов.

Нагадаємо, що згідно з графіком, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня.

#карантин #ЗНО

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Ракетний удар росії забрав життя сім'ї у Кривому Розі: під атаками опинилися також Львів та інші населені пункти.
Росія здійснила удар "Іскандером" по житловому будинку, де проживала багатодітна сім'я на Дніпропетровщині: шість осіб загинули | Основні новини України
БЕБ виявило незаконну діяльність з виготовлення підробленого пального в Кіровоградській та Дніпропетровській областях.
Теги