19:17, 17 березня

На стадіоні ім. Бойка оновили газон

Цієї суботи футбольний клуб "Маріуполь" вперше після довгої перерви зіграє на оновленому газоні стадіону імені Бойка. За словами фахівців, відтепер зелене покриття відповідає найвищим стандартам.

поділитись:
На стадіоні ім. Бойка оновили газон - фото 1

Підготовка до матчу триває. В суботу футбольний клуб "Маріуполь" вийде на оновлене поле - у рідному місті. І це козир, вважає головний тренер. Адже від початку національного чемпіонату команда грала у гостях. Так тривало пів року. За це час на стадіоні імені Бойка з'явилося сучасне футбольне поле.

За словами інженерів, синтетичний шар захистить газон від пошкоджень. Крім того під покриттям повністю замінили дренаж, а також встановили автоматичний полив та нову систему обігріву.

За словами чиновників, на поле витратили близько 25 мільйонів гривень. Однак, аби приймати матчі європейського рівня, варто ще попрацювати.

«У найближчі 3-4 роки ми ставимо перед собою завдання максимально привести його в це відповідність. Ми хочемо повністю замінити крісла для глядачів, поміняти звук, світло, поставити нове табло. Дуже важливий елемент - це вхідні групи і облік відвідувачів на стадіоні», - розповів начальник управління молоді та спорту Олексій Казанцев.

Однак зараз працівники клубу готують стадіон до найближчої гри. Підтримати команду зможуть і вболівальники. Трибуни арени глядачі заповнюватимуть наполовину. Поки дозволяє епідситуація. Згідно з протоколом Української асоціації футболу, квитки на матч можна придбати виключно онлайн.